לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות השאירו פרטיכם כאן

בעלי מקצוע


בעלי המקצוע של Easy House
 

ב- Easy House יודעים כי בעל מקצוע אמין ומקצועי הוא נכס חשוב. לשם כך הוקם מערך בעלי מקצוע המחויבים לאמנת השירות של Easy House.
בעלי המקצוע של Easy House מתחייבים למתן שירות אדיב, מהיר, אמין, מקצועי ובמחירים אשר נקבעו מראש על-ידי החברה וכמפורט במחירון התיקונים של החברה.

הקריטריונים על-פיהם נבחרים בעלי המקצוע של Easy House הינם: איכות העבודה, הוגנות המחירים, מתן יחס אישי, עמידה בזמנים ואמינות לאורך זמן. בעלי המקצוע העובדים כיום ב - Easy House נבחרו לאחר תהליך סינון מורכב, ואשר בסופו נשארו רק הטובים ביותר בכל תחום ותחום. Easy House גאה בבעלי המקצוע העובדים עמה, וכמובן אינה מתנערת מאחריות לעבודתם. אם לקוח מביע חוסר שביעות רצון מבעל מקצוע זה או אחר, שולחת החברה מחליף, מבררת את העניין לעומקו ובמקרים מסוימים אף מפצה את הלקוח.

שירותיהם של בעלי המקצוע ניתנים ללקוחות החברה במחירים מוזלים במיוחד ובאחוזי הנחה של עד 25% ממחירם הרגיל בשוק. אחוזי הנחה אלו, נקבעו על בסיס פרסומי מחירון התיקונים המומלץ לצרכן המתפרסם אחת לשנה. הצטרפות לשירותי הניהול של Easy House מקנה לבעלי הנכסים גישה למאגר בעלי המקצוע של החברה גם לשימושם הפרטי.

flag_USAflag_USA flag_GBflag_GB