לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות השאירו פרטיכם כאן

שחם סוכנויות ביטוח בע"מ


שחם סוכנויות ביטוח בע"מ

שחם סוכנויות ביטוח בע"מ

חברת "שחם סוכנויות ביטוח בע"מ" הוקמה בשנת 1972 ונמנית על שלוש סוכנויות הביטוח הגדולות בישראל על-פי דירוג "D&B דן אנד ברדסטריט ישראל" לשנת 2006. היקף הפעילות של החברה כולל תיק המוערך בכשלושה מיליארד שקלים, והיא מספקת שירותים פיננסיים מתקדמים לכ- 120,000 לקוחות ולכ- 4,500 ארגונים. בשנים האחרונות נמצאת שחם בבעלות מלאה של חברת הביטוח מגדל, ובניהול צבי שואן, מייסד החברה והמנכ"ל. 
במסגרת שיתוף הפעולה בין "שחם סוכנויות ביטוח בע"מ" ובין  Easy House יהיה הכיסוי הביטוחי באחריותו של מר ערן צימרין, סוכן ביטוח מורשה ומוסמך במינהל עסקים.
במסגרת שיתוף הפעולה מאפשרת "שחם סוכנויות ביטוח בע"מ" ללקוחות Easy House לרכוש ביטוח מבנה עבור הנכס שברשותם במחירים יחודיים. ביטוח זה בא להשלים את השירות היחודי של Easy House ולהגן על בעל הנכס ממגוון סיכונים חמורים לדירה ובהם: שריפה, נזקי מים, נזקי גניבה שוד ופריצה, פעולות זדון, רעידת אדמה ועוד (כמפורט בפוליסת הביטוח).
שירות ניהול הנכסים הייחודי של Easy House מקנה שקט נפשי גם אם התעוררה בעיה המחייבת את הפעלתה של חברת הביטוח. במידת הצורך, יוצרת Easy House קשר עם חברת הביטוח, דואגת לתיקון הליקוי באופן מהיר ומקצועי ומיידעת את בעל הנכס על סיום הטיפול. לקוחות חבילת Platinum נהנים גם מהשתתפות Easy House בסכום של 300 ¤ מעלות ההשתתפות העצמית בעת הפעלת הביטוח.

מדוע בחרה Easy House ב- "שחם סוכנויות ביטוח בע"מ" כספקית השירות הטובה ביותר ללקוחותיה?

ב"שחם" לא מחויבים לחברת ביטוח אחת ולמחיר הנקבע על-ידה. "שחם" עובדת מול מספר חברות ביטוח מהמובילות בארץ ומתאימה לכל לקוח ולקוח חבילת ביטוח אישית על פי צרכיו במחיר הטוב ביותר שיוכל לקבל. לקוחות, שבבעלותם פוליסת ביטוח קיימת, מוזמנים לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית ומקיפה יותר, ללא עלויות מעבר וללא ביורוקרטיה.
בזכות היותה סוכנות ביטוח מובילה, המספקת מגוון רחב של פתרונות ביטוח בתחומים שונים, מציעה "שחם" ללקוחות Easy House מחירים מיוחדים עבור קשת רחבה של ביטוחים נוספים בנוסף לביטוח מבנה.
לפרטים נוספים וליצירת קשר לחצו כאן

flag_USAflag_USA flag_GBflag_GB