EN
נבחרי נבחרי market2

מן העיתונות

לפניכם מאמרים בנושא ניהול נכסים מן העיתונות והתקשורת

איך לבחור חברת ניהול?

בחירת חברת הניהול עבור ניהול הבניין שלכם זו החלטה חשובה – בחירה נכונה יכולה לעשות את כל ההבדל ולהבטיח שהטיפול בנושאים מורכבים יהיה יעיל, שתחזוקת המבנה תהיה מיטבית ושהדיירים יהיו ממש מרוצים. 

כאן, זה המקום לשאול כיצד לבחור נכון חברת ניהול, ואילו גורמים כדאי לקחת בחשבון לאורך התהליך. לנו יש את התשובות לכל השאלות שלכם, וריכזנו את הפרטים החשובים שיעזרו לכם לקבל החלטה מושכלת.

למאמר המלא לחצו כאן
 
שואלים את עצמכם מדוע צריך חברת ניהול? כל התשובות לפניכם

בעולם המהיר והמתקדם בו אנו חיים ניהול בית משותף יכול להפוך למשימה בלתי אפשרית ממש. עם כל המערכות המתקדמות, המתקנים והקומות בבניין המודרני, טבעי שיעלה הצורך בחברת ניהול בתים מקצועית אשר תספק פתרונות מקיפים, תשפר את איכות חייהם של הדיירים ותפשט את חוויית הניהול הכוללת. 

מה היתרונות של חברת ניהול בהשוואה לועד הבית? אילו שירותים חברת הניהול תספק לכם? וכיצד בוחרים חברת ניהול מקצועית? כאשר עומדים בצומת דרכים צפות שאלות, ואנו מרכזים לכם את הפרטים החשובים.

למאמר המלא לחצו כאן
 
שאלות ותשובות בנושא ועד בית

ועד בית זו קבוצה של דיירים בבניין דירות שמתאגדים על מנת ליצור מנגנון של כללים מוסכמים על כל דיירי הבניין, כדי לנהל את החיים המשותפים בצורה מיטבית ולדאוג לתחזוקת המבנה. וועד הבית אחראי על ניהול היבטים שונים של המבנה, לרבות פתרון מחלוקות בין דיירים, הקפדה על בטיחות ובטחון המבנה ושמירה על הניקיון הכולל שלו. 

יחד עם זאת, בעולם המשתנה ללא הרף, טבעי שיהיה לכם שאלות לגבי הגוף שנקרא וועד בית, על כל הסמכויות שלנו. לכן ריכזנו לכם מספר שאלות ותשובות נפוצות הקשורות לוועדי בתים.

למאמר המלא לחצו כאן
 
ועד הבית או חברת ניהול חיצונית? – כל מה שרציתם לדעת על ועד הבית
העובדה שיש חברות ניהול שמספקות מעטפת שלמה של שירותים בהתאמה אישית לצרכיו של כל בניין, הופכת את החיים לקלים יותר. אם אתם עדיין לא עשיתם את המהפך והעברתם את המושכות לחברת ניהול מקצועית, לפניכם כמה דברים חשובים שכדאי לדעת ויעזרו לכם להחליט.
 
מידע שימושי לגרים בבתים משותפים
חדר המדרגות, הקירות החיצוניים, המעלית והמקלט, הגגות ומתקנים אחרים המשמשים לרווחת הדיירים – כל אלה מהווים רכוש משותף וחובת הדיירים כולם להשתתף באחזקה התקינה, גם אם אינם נהנים ישירות ממיתקן מסויים כגון מעלית...
למאמר המלא לחצו כאן

 
מהי חברת ניהול – סופו של הקרב על הועד
תשכחו מהמשפט "ומתי תתנדבו אתם להיות בועד הבית?!". חברות מקצועיות לניהול ועד הבית הן הפתרון האולטימטיבי לסכסוכי שכנים, לסרבני תשלום, לאחזקה מקצועית ושוטפת של הבניין ולמתן מענה מיידי. כך תבחרו את החברה הנכונה לניהול מקצועי של הבית המשותף...
למאמר המלא לחצו כאן
 
 
 
המדריך המקוצר לבחירת חברת ניהול ואחזקת בתים משותפים
היתרונות בחברות ניהול ואחזקת בתים משותפים ברורים. במילה אחת: שקט.
מדובר בגוף מקצועי המרכז את הטיפול בבניין כולו ועוסק בתחזוקת מערכות הבניין, לרבות אלו שהוועד לא ידע כי יש לתחזק. הדיירים פטורים מהתעסקות בגבייה ומכאן – פטורים מסכסוכים הנולדים בין ועד הבית לדיירים סרבני תשלום.
חברה מקצועית לניהול ואחזקת הבית המשותף תהיה זמינה לרשות דייריה 24 שעות ביממה ותספק אחריות לתיקונים המתבצעים על ידי בעלי מקצוע קבועים. להלן כמה יתרונות בולטים...
למאמר המלא לחצו כאן
 
 
הקץ לתנועת הסרבנות
מי מאיתנו לא נתקל בבעל דירה שמסרב לשלם מסי ועד, כזה שכל הפניות אליו לא נענות במקרה הגרוע, ובמקרה הטוב נענות באופן לא ענייני? רגע לפני שאתם מגלגלים עיניים בחוסר סבלנות ואומרים: "אבוד", יש כמה דברים שכדאי לדעת
למאמר המלא לחצו כאן

 
כלכליסט
מי מפקח על חברות הניהול? משרדי הממשלה מסרבים לקחת אחריות

רבי הקומות המשותפים הרבים המתוכננים לקום בשנים הקרובות, לא מרשימים את נבחרי הציבור בממשלה, שאינם רואים צורך להסדיר את תחום חברות הניהול במטרה להגן על הדיירים ונותנים לשוק לעשות את שלו

למאמר המלא לחצו כאן

ועד הבית השתגע

בניינים רבים החליפו את ועד הבית המסורתי בחברת ניהול חיצונית. אבל הריווחיות הנמוכה בענף ניהול הבתים, שרווי בגורמים מפוקפקים, משאירה לעתים את הדיירים עם חובות עתק. המדינה בינתיים מסרבת לקחת אחריות.

למאמר המלא לחצו כאן

 
Ynet
מישהו מנהל אתכם – לגור בבניין עם חברת ניהולחברת ניהול נועדה לסייע לדיירים ולועד הבית בטיפול השוטף בתחזוקת הבניין, אבל מה עושים אם לא מרומים מתפקוד החברה, או במקרה שהיא פושטת רגל? כך תמנעו ממלכודות.

למאמר המלא לחצו כאן

רק 48.8% מתושבי תל-אביב גרים בדירה שבבעלותם
מדובר בשיעור נמוך  משמעותית  לעומת הנתונים  הכלל-ארציים  אשר  נאספו
ע"י משרד  הבינוי והשיכון,  לפיהם ל- 72% מתושבי ישראל יש דירה בבעלותם.
על פי הנתונים, בישראל 18.1% מהתושבים שוכרים דירה, מרביתם בתל-אביב.
למאמר המלא לחצו כאן
 
המחסור בדירות  להשכרה בתל-אביב והמחירים המופקעים הם כבר מזמן לא הצרה
היחידה של השוכרים הפוטנציאליים. מסתבר שעכשיו גם הדיירים העוזבים מבקשים
לגזור קופון נאה על חשבון המצוקה והתמימות ובצורה בלתי חוקית בעליל.
למאמר המלא לחצו כאן
 
הצעת חוק חדשה של חבר הכנסת יואל חסון מבקשת לחייב בעלי דירות לנקוב מחירים שיקליים
בחוזי השכירות ולמנוע הצמדה למטבע החוץ.
למאמר המלא לחצו כאן
 
מועצת עיריית ת"א אישרה אלפי דירות להשכרה
בישיבתה הערב אישרה המועצה את הצעת ועדת הנכסים של העיר להקים למעלה מ-1,600
דירות להשכרה ב-15 מתחמים שונים בתל-אביב מרביתם בדרום העיר
למאמר המלא לחצו כאן
 
יותר ויותר בעלי דירות להשכרה נתקלים בשוכרים טפילים שמסרבים להתפנות מהנכס ולא
משלמים שכר  דירה.  הפתרון המשפטי  איטי, החוק לא  ממצה  והמשטרה לא  מתערבת.
מה עושים?
למאמר המלא לחצו כאן
 
nrg
עלייה חדה בדמי השכירות בתל-אביב ברבעון השני של 2007
שוכרי דירות רבים חשבו שייהנו מירידת הדולר בחודשים האחרונים - אולם תקוותיהם התבדו.
ברבעון השני של 2007 נמשכו עליות המחירים  ברוב  אזורי הארץ.  עליות המחירים  תואמות
את ירידות המחירים של הדולר ברבעון. כך עולה ממדד אתר מדס
למאמר המלא לחצו כאן
 
וואלה
חייבים דירה בתל אביב
שוק הדירות של ת"א רותח, על אף שרבות מהדירות קטנות ורעועות.
מה יש בעיר הזו שגורם לכ"כ הרבה קונים לשלם מחירים כה גבוהים?
למאמר המלא לחצו כאן
 

Easy House בעיתונות

חברות אחזקה Easy House - למידע לחץ כאן 

מן התקשורת
בסקר גדול שערך עיתון דה מרקר נבחרה חברת איזיהאוס לאחת משתי החברות המובילות בתחום ניהול ועד בית וניהול בתים משותפים

 לכתבה המלאה באתר TheMarker לחצו כאן

מן התקשורת
הכתבה עוסקת בתהליך המתרחש בשנים האחרונות לפיו יותר ויותר בניינים עוברים לניהול מקצועי של חברות ניהול. בנוסף, מצויינות הנקודות שיש לשים עליהן לב כשבאים לבחור חברת ניהול בכדי למנוע לקיחת סיכונים. הכתבה מביאה כדוגמא את Easy House ושתי חברות ניהול נוספות החברות באיגוד הישראלי לניהול מבנים כבחירה המספקת בטחון ומקטינה את הסיכון.

לקריאה יש ללחוץ על הדף

  מן התקשורת      מן התקשורת

      

 מן התקשורת
כתבה נוספת בנושא התרחבות תופעת חברות הניהול בבתים משותפים ועל היתרונות והנקודות שצריך לשים עליהן לב. בכתבה ראיון עם מנכ"ל משותף בחברה, יואב לוי, המסביר מיהם הלקוחות הפונים לחברה ועל החשיבות בשמירה על שקיפות מול הלקוחות.

לקריאה יש ללחוץ על הדף

 מן התקשורת  מן התקשורת  מן התקשורת

 לכתבה המלאה באתר כלכליסט לחצו כאן

מן התקשורת
לדברי אילן קורוב, מנכ”ל משותף באיזי האוס ניהול נכסים, "בבניינים עד 6 קומות של פחות מ-20 דיירים, אין קטגוריית יוקרה של ממש. בבניינים אלה ניתן למצוא גם מקרי קצה, של תשלום 150 שקל בחודש לדירה לחברת הניהול, עבור מפרט בסיסי ביותר, הכולל אחזקה, גבייה והנהלת חשבונות, בבניין שאין בו מעלית".  

 לכתבה המלאה באתר TheMarker לחצו כאן

מן התקשורת
"חברה מקצועית צריכה לענות על כל צורכי הניהול והאחזקה"  כתבה העוסקת בשינוי בתפיסת וחוויית המגורים בשנים האחרונות בישראל, והצורך בחברות ניהול לא רק במגדלי מגורים,

לכתבה המלאה באתרינו לחצו כאן

 לכתבה המלאה באתר TheMarker לחצו כאן

בשביל השקט Easy House
שקיפות
שקיפות

תיעוד מלא של כל פניות השירות הכולל מספר פנייה, סטטוס טיפול וזמן הטיפול. תרצו לדעת כמה קריאות מעלית היו השנה או מי הדייר שמדווח הכי הרבה – יש לנו את כל המידע. רוצים לדעת עבור אילו הוצאות משמשים דמי הועד? אין בעיה. באיזי האוס מבצעים הנה"ח מסודרת במערכת ממוחשבת בה תיעוד של כל הוצאה וכל תשלום

טיפול בסרבני תשלום
טיפול בסרבני תשלום

יש בבניין דייר שמרשה לעצמו לא לשלם בזמן שכל היתר משלמים? אנחנו פה לעזור. מגיע לכם שירות המשפטי כחלק מהסכם הניהול החל מייעוץ ועד לטיפול בסרבן אם נדרש כזה. הטיפול בסרבני תשלום מתחיל במכתב התראה מעו"ד וממשיך עד ייצוג הבניין בתביעה לגביית החוב.

טיפול בתקלות קשות
טיפול בתקלות קשות

כל ועד בית יודע לספר על אירוע חריג שהיה בבניין בין אם התפוצץ צינור בלילה, הייתה הצפת ביוב או שהעירייה פתאום שלחה צו מבנה מסוכן. עם ניסיון נצבר של מעל 17 שנים, אנחנו באיזי האוס יודעים לתת לכם מענה מקצועי בכל תקלה, ללוות את הפרויקט בשילוב בעלי מקצוע מומחים ולהסיר מכם את כאב הראש.