לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות השאירו פרטיכם כאן

שירותים משפטיים


שירותים משפטיים
 Untitled
 

שירותים משפטיים יסופקו ללקוחות Easy House באמצעות משרד עורכי הדין עודד רקובר. המשרד, בראשותו של עו"ד עודד רקובר, פעיל משנת 1985 ומונה ארבעה עורכי דין המספקים שירותים למגוון רחב של לקוחות, החל מחברות ממשלתיות, עיריות, בנקים, מוסדות ציבוריים ועד ליזמים, חברות ולקוחות פרטיים. יצוג הלקוחות בבתי המשפט מתקיים בכל הערכאות (שלום, מחוזי ועליון) וכן מול רשויות, מוסדות וגופים פרטיים.
תחומי העיסוק העיקריים של המשרד הינם: מקרקעין ומיסוי, דיני תכנון ובניה, רשויות מקומיות, בנקאות, נזיקין, משפט מסחרי ומשפט מינהלי.
בתחום המקרקעין והמיסוי מייצג המשרד מגוון רחב של לקוחות בבדיקת נכסים וזכויות, עריכת הסכמי השכרה ומכר לצורכי השכרה, רכישה ומכירה של נכסי מקרקעין שונים,ליווי וטיפול משפטי מול שוכרים במקרים בעייתיים וניהול נכסים מהפן המשפטי תכנוני. המשרד משלב ידע וניסיון רב שנצבר במהלך השנים בתחומי המשפט הרלבנטיים ומציע ללקוחות החברה מחירים הוגנים.

מהי חשיבות הליווי המשפטי בעת השכרת הנכס?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


מדוע חשוב ל- Easy House  לאפשר גישה לשירותים משפטיים המתמחים בתחום השכרת הדירות?

מסתבר שלא כדאי להיות שאננים.
ממחקר שערכה חברת"Credit Information Association"  מקבוצת "מנורה גאון", העוסקת בבדיקת מוסר תשלומים צרכני, עולה כי משכירי דירות בארץ מפסידים מדי שנה כ- 20 מיליון שקל, כתוצאה מצ'קים חוזרים ומאי-עמידה בתנאי התשלום והסכם השכירות מצידם של השוכרים. 6% ממשכירי הדירות נתקלו במהלך השנה האחרונה במקרה אחד לפחות של החזרת צ'ק או של איחור חמור בתשלום. ב-30% מהמקרים לא הצליחו משכירי הדירות לגבות את הכסף מהשוכר. בדיעבד, מסתבר שבחלק לא מבוטל ממקרי הצ'קים החוזרים נתן שוכר הדירה צ'קים שכלל אינם שייכים לו. עוד עולה כי במקרים רבים משכירי הדירות נאלצים לוותר על חודשי שכירות נוספים על מנת שהשוכר יסכים להתפנות מהדירה לפני תום החוזה ויאפשר לבעלים למצוא שוכר שיעמוד בהסכם. מספר המקרים הללו גדל בכ- 20% בשנים האחרונות.
ליווי משפטי באמצעות חברה, שעוסקת בניהול הנכס שברשותך בצורה מקצועית ואמינה, מקטין בצורה ניכרת את הסיכון שבבחירת השוכרים ומקנה שקט נפשי לאורך כל תקופת השכירות.

בחזרה לדף


flag_USAflag_USA flag_GBflag_GB